wtorek, 23 lutego 2016

Hortensja :)

U mnie tak jest , że posty albo piszę co dwa dni , albo co dwa miesiące ;). Teraz mam dość dużo na głowie więc i haft nie postępuje tak jakbym chciała. 
Mam kilka rzeczy rozpoczętych i się uparłam , że muszę je skończyć . Dość haftów rozpoczętych i porzuconych ! 
Jak narazie jest mały postęp w hortensji. Uwielbiam schematy V. Enginger i nie wiem dlaczego mi tak słabo idą .

Czasem jestem zazdrosna gdy widzę tyle prac stworzonych przez was, a sama nie mogę skończyć choćby jednego. Pocieszam się tym , ze prędzej czy później moje dzieci urosną :).

10 komentarzy:

 1. Pięknie się zapowiada... Nie przejmuj się, że Ci powoli idzie, ja sama mam dużo ufoków i też jak widzę, jak inni szybko robią to zgrzytam zębami.. Pamiętaj, że to ma być przede wszystkim przyjemność, więc nie ma co się spinać, rób w swoim tempie i ciesz się każdym krzyżykiem :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dasz radę :), hafcik już jest piękny

  OdpowiedzUsuń
 3. Masz rację, dzieci kiedyś urosną:) ale to wcale nie gwarantuje mniej zajęć, więc nie myśl o tempie innych i ciesz się z każdej chwili złapanej dla hobby. Pozdrawiam serdecznie:)

  OdpowiedzUsuń
 4. O.. też rozpoczęłam ten hafcik :) Będę kibicować :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Śliczna będzie. Też na to czekam :) Jeszcze kilka lat to potrwa :) Chociaż ja mam trochę lepiej przy dwójce.

  OdpowiedzUsuń
 6. czy to ważne w jakim tempie? Ważne, że w ogóle przybywa krzyżyków. Prędzej czy później na pewno uda Ci się go ukończyć. Trzymam kciuki żeby było to prędzej

  OdpowiedzUsuń
 7. Fajnie Ci idzie z hortensją i najważniejsze że idzie! :) Ja przy 4 maluchów chyba bym nie postawiła ani jednego xxx...:D

  OdpowiedzUsuń
 8. Uwielbiam wzory z tej serii :)

  OdpowiedzUsuń

Jestem naprawdę wdzięczna za wsparcie jakie udzielacie mi poprzez zostawianie komentarzy.Dzięki serdeczne za każde słowo.

Trzymajcie się mocno : )